VİZYON - MİSYON

VİZYON

Geleceğin dünyasında topluma profesyonel gönüllüler yetiştirmeyi; ülkemizde gönüllülük değerini ve oranını arttıran öncü çalışmaları yürüten kurum olmayı hedefliyoruz.
 

MİSYON

Bireyleri ve kurumları topluma karşı bilinçli ve duyarlı yetiştirmek ana hedefimizdir. Bunun için de sosyal sorumluluk projelerinin ömür boyu benimsenmesi gereken bir sorumluluk olması gerektiğini düşünüyoruz. Bireylerin kişisel gelişimine ve akademik performansına kurumların ise kurumsal kimliklerine katkı sağlayacak tüm sosyal sorumluluk projelerinde danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Dünyadan Biz Sorumluyuz...

''SosyalBen Akademi 2015 yılında Ece Çiftçi tarafından kurulmuş SosyalBen Vakfı’nın ikinci iktisadi işletmesidir. Sosyal girişimci bir kuruluş olan SosyalBen Akademi, Türkiye’deki gönüllülük oranını artırabilmek ve daha yaşanılabilir bir dünya yaratmak için kurumsal firmalara, eğitim kurumlarına ve yurt dışı üniversitelerine hazırlanan bireysel öğrencilere sosyal sorumluluk proje danışmanlığı hizmeti vermektedir.''

 

SOSYALBEN AKADEMİ HİZMET MODELLERİ

SOSYAL SORUMLULUK

DANIŞMANLIĞI

ALT

PROGRAMLAR

GÖNÜLLÜ

DEĞİŞİM PROGRAMLARI

 

BLOG
DUYURULAR

NASIL ÇALIŞIYORUZ ?

 

 

246 PROJE GERÇEKLEŞTİ
5929 SAAT GÖNÜLLÜ FAALİYET GERÇEKLEŞTİ
2127 ÖĞRENCİ PROJELERİNE LİDERLİK YAPTI

E BÜLTEN KAYIT

Projelerimizden, kampanyalarımızdan, geliştirdiğimiz yeni hizmetlerden, duyurulardan, bildirimlerden haberdar olmak için E BÜLTEN KAYIT formu ile sistemimize kaydolmanız yeterlidir.

E BÜLTEN KAYIT

KAYDET